Bilecik’te bir ilkokul öğrencisinin sınıf başkanlığı seçimlerinde arkadaşlarına başkan seçilmesi durumunda ’Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u sınıfa getireceğim’ vaadini, il müdürü yerine getirdi.

Bilecik merkez Atatürk İlkokulu 3/G sınıfı öğrencilerinden Rana İpçioğlu, sınıf başkanlığı seçimleri esnasında arkadaşlarına başkan seçildiği takdirde “Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u sınıfa getireceğim” sözünü vermişti. Bir süre sonra yapılan seçimlerde sınıf başkanı seçilen İpçioğlu, bu sözünü yerine getirebilmek için İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’tan sınıfını ziyaret etmesi talebinde bulundu. Öğrenciyi kırmayarak isteğini gerçekleştiren Durmuş, Atatürk İlkokulu 3/G sınıfını ziyaret etti. Ziyarette kendisine Okul Müdürü Hüseyin İşgören ve Sınıf Öğretmeni Hanife Beni eşlik etti.

Fazilet Durmuş, sınıf başkanının davetinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ve severek kabul ettiğini, öğrencilerimizle bir arada olmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi. Durmuş, “Öğrencilere, verilen bir söz mutlaka tutulması gerekir ve verilen sözde durmak çok önemli bir erdemdir. Öğrencimiz de verdiği sözü tuttu. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin