Bilecik ASKF Başkanı Nusret Tosun’un kızı, Moda Optik ve Merkez Optik’in sahibi Tuğçe Kılıç ile MEKA Mühendislik sahibi Elektrik Mühendisi Muharrem Kılıç tarafından faaliyete geçirilen Şifa Medikal’in açılışı yapıldı.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, kentte hizmete giren bir medikal dükkanın açılışını gerçekleştirdi.
Başkan Yağcı, Bilecik Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Başkanı aynı zamanda AK Parti Bilecik Milletvekili Nusret Tosun’un kızı Tuğçe Tosun Kılıç ve damadı Muharrem Kılıç tarafından hizmete sokulan Şifa Medikal’ın açılısını yaptı. Açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Yağcı, “Şehrimizde hizmet veren her yeni işletme şehrimizin gelişimine ve değişimine katkı sağlamaktadır. Yeni işyerlerinin Nusret beye, ailesine, şehrimize hayırlı olmasını diliyor ve bereketli ve helal kazançlar kazanmasını temenni ediyorum.
Konuşmanın ardından açılışa katılan, Başkan Yağcı’nın yanı sıra Eski Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve bir önceki dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Bahattin Şeker, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım hep birlikte okunan duaların ardından işyerinin kurdelesini keserek hizmete soktular.