SATRANCIN BİRİNCİLERİ 1308 OSMANELI BELEDİYE SPOR’DAN

2017-2018 Türkiye Kupası Bilecik Satranç İl Birinciliği ve Bilecik Kadınlar Satranç İl Birinciliği turnuvaları 6-7 Ocak 2018 tarihinde Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı.
64 sporcunun başvuru yaptığı, Türkiye Kupası Bilecik Ayağı müsabakasının şampiyonu, tüm maçlarını kazanan Cumhur BABAOĞLU oldu. Uluslararası çalıştırıcı ve 1308 Osmaneli Belediye Spor takımı sporcusu Cumhur Babaoğlu, geçen yıl olduğu gibi bu sene de tam puanla birinci oldu.
Ayrıca aynı tarihlerde gerçekleştirilen 34 sporcunun başvuru yaptığı Bilecik Kadınlar Satranç İl Birinciliği müsabakasında ise Ezgi YILMAZ BABAOĞLU yine tam puanla şampiyon oldu.
Yarışmalara katılan bütün sporculara sürpriz hediyeler verilirken dereceye giren sporculara madalyaları Turnuva hakemleri ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından verildi.
Bu sonuçlarla Cumhur BABAOĞLU Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Kupası’nda, Ezgi YILMAZ BABAOĞLU da Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nda ilimizi temsil etmeye hak kazandı.
Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, 1308 Osmaneli Belediye Spor Satranç Takımı sporcuları Cumhur ve Ezgi Yılmaz BABAOĞLU’nu kutlayarak kendilerine başarılar diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin