SATRANCIN BİRİNCİLERİ 1308 OSMANELI BELEDİYE SPOR’DAN

2017-2018 Türkiye Kupası Bilecik Satranç İl Birinciliği ve Bilecik Kadınlar Satranç İl Birinciliği turnuvaları 6-7 Ocak 2018 tarihinde Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı.
64 sporcunun başvuru yaptığı, Türkiye Kupası Bilecik Ayağı müsabakasının şampiyonu, tüm maçlarını kazanan Cumhur BABAOĞLU oldu. Uluslararası çalıştırıcı ve 1308 Osmaneli Belediye Spor takımı sporcusu Cumhur Babaoğlu, geçen yıl olduğu gibi bu sene de tam puanla birinci oldu.
Ayrıca aynı tarihlerde gerçekleştirilen 34 sporcunun başvuru yaptığı Bilecik Kadınlar Satranç İl Birinciliği müsabakasında ise Ezgi YILMAZ BABAOĞLU yine tam puanla şampiyon oldu.
Yarışmalara katılan bütün sporculara sürpriz hediyeler verilirken dereceye giren sporculara madalyaları Turnuva hakemleri ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından verildi.
Bu sonuçlarla Cumhur BABAOĞLU Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Kupası’nda, Ezgi YILMAZ BABAOĞLU da Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nda ilimizi temsil etmeye hak kazandı.
Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, 1308 Osmaneli Belediye Spor Satranç Takımı sporcuları Cumhur ve Ezgi Yılmaz BABAOĞLU’nu kutlayarak kendilerine başarılar diledi.

Paylaş
Önceki İçerikBAŞKANIMIZ İNÖNÜ MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Sonraki İçerikBEŞİKTAŞ BAYAN FUTBOL TAKIMI KAMP İÇİN OSMANELİ’NE GELİYOR
BİLECİK HAYAT Bilecik'te hayata dair her şeyi içine alarak şehir insanının hayatına dokunmayı ve yaşamlarını daha kolay hale getirmeyi amaç edinen Bilecik Hayat, yayın hayatına başladı. Gündem haberlerine yer vermesinin yanında şehrin nabzını da tutan Bilecik Hayat, firma rehberi ile konaklama, yeme - içme, sağlık, eğitim ve aklınıza gelebilecek her sektörde hizmet eden firmaları bünyesine alarak şehrin esnafını şehir ile buluşturuyor. Kullanışlı, renkli, şık ve kolay arayüzü ile sıkılmadan gezebileceğiniz ve aradığınızı yorulmadan bulabileceğiniz altyapısı ile Bilecik Hayat, kullanıcısına konfor sağlamayı temel ilke ediniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin