Bilecik Belediyesi Kadın Spor ve Yaşam ve Bayan Spor Merkezindeki sportif faaliyetler kapsamında sağlıklı kilo veren kadınlara, ücretsiz gezi programı düzenlendi.
Bilecik Belediyesi Kadın Spor ve Yaşam ve Bayan Spor Merkezindeki sportif faaliyetler kapsamında sağlıklı kilo veren kadınlara, ücretsiz gezi programı düzenlendi.

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinasyonunda hizmet veren Beşiktaş Mahallesi Kadın Spor ve Yaşam Merkezi ile Bilecik Belediyesi Bayan Spor Merkezinde gerçekleştirilen sportif faaliyetler kapsamında, diyetisyen eşliğinde sağlıklı kilo veren mahalle sakinleri, ücretsiz olarak Kütahya gezisine katıldı. Konu hakkında açıklama yapan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, ’’Sporu Seçin Sağlıklı Yaşama Geçin’’ projesi kapsamında uygulanan hizmet ile her iki spor merkezindeki kadınlar arasında gerçekleştirilen tatlı rekabette diyetisyen eşliğinde sağlıklı kilo veren kadınların, termal oteldeki gezide keyifli anlar yaşadığını söyledi.

Beşiktaş Mahallesi Kadın Spor ve Yaşam Merkezi ile Bilecik Belediyesi Bayan Spor Merkezinde ücretsiz olarak sportif faaliyetlerinin devam ettiğinin hatırlatan Başkan Yağcı, “Mahalle sakinleri, aynı zamanda ücretsiz olarak uzman diyetisyenlerden, sağlıklı beslenme konularında eğitim ve bilgiler de alıyorlar. ’Hareketli bir yaşam’ sloganı ile mahalle sakinlerine hizmet veren her iki spor merkezinde gerçekleştirilen sportif faaliyetler ile sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir geleceğin temelleri de atılmış oluyor” dedi.

Öte yandan ücretiz Kütahya geziye katılan mahalle sakinleri, gerçekleştirilen aktiviteden dolayı büyük bir memnuniyet ve mutluluk yaşadıklarını belirterek, Belediye Başkanı Selim Yağcı başta olmak üzere Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.