BİLECİK (AA) – Pazaryeri ilçesi Devlet Hastanesi müdürlüğüne Zafer Arık atandı.

Müdür Ahmet Arıcı'nın Bilecik Devlet Hastanesi'ne atanması sebebiyle aynı hastanede sağlık personeli olarak görev yapan Arık, müdür olarak tayin edildi.

Göreve başlamasının ardından, AA muhabirine açıklamada bulunan Arık, "12 yıldır Pazaryeri Devlet Hastanesi'nde görev yaptım. Çok iyi tecrübeler edindim. Pazaryeri doğumlu olmam dolayısıyla yöre halkını yakından tanıyorum. İnsanlarımıza hizmet etmeyi amaç edinmişsek, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

Paylaş
Önceki İçerikBilecik'te “Sevgin iliklerime işlesin” kampanyası
Sonraki İçerikYaptığı çömlek Dubaili iş adamının ilgisini çekince
BİLECİK HAYAT Bilecik'te hayata dair her şeyi içine alarak şehir insanının hayatına dokunmayı ve yaşamlarını daha kolay hale getirmeyi amaç edinen Bilecik Hayat, yayın hayatına başladı. Gündem haberlerine yer vermesinin yanında şehrin nabzını da tutan Bilecik Hayat, firma rehberi ile konaklama, yeme - içme, sağlık, eğitim ve aklınıza gelebilecek her sektörde hizmet eden firmaları bünyesine alarak şehrin esnafını şehir ile buluşturuyor. Kullanışlı, renkli, şık ve kolay arayüzü ile sıkılmadan gezebileceğiniz ve aradığınızı yorulmadan bulabileceğiniz altyapısı ile Bilecik Hayat, kullanıcısına konfor sağlamayı temel ilke ediniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin