Belediye Başkanımız Münür Şahin Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen kursları ziyaret etti.

İstanbul Emitt 2018 Turizm Fuarında Büyük ilgi gören yöresel ürünlerimiz ve özelliklede folklorik bebekler,Lefke Bezi ve Lefke Bezinden kolyeler üretimi konusunda hocalarımıza ve kursiyerlerimize teşekkür etti.

Başkan Şahin yaptığı açıklamada “Çok kısa bir sürede hizmete girecek Sinemacı Necati Konağı, Güzel Sanatları içeren tüm faaliyetlerin merkezi olacak.2018 yılı sonu,2019 yılının başı turizm konusunda Osmaneli’nin büyük bir değer olarak turizm merkezi olacak.

Osmaneli yöresel ürünlerinin sayısını her gün çoğaltıyor .artık katıldığımız fuarlarda büyük ilgi çeken ürünlerimize talepte her gecen gün artıyor.” dedi

Paylaş
Önceki İçerikEMITT FUARINDA OSMANELİ STANDINA YOĞUN İLGİ
Sonraki İçerikZeytin Dalı Harekatı'na destek
BİLECİK HAYAT Bilecik'te hayata dair her şeyi içine alarak şehir insanının hayatına dokunmayı ve yaşamlarını daha kolay hale getirmeyi amaç edinen Bilecik Hayat, yayın hayatına başladı. Gündem haberlerine yer vermesinin yanında şehrin nabzını da tutan Bilecik Hayat, firma rehberi ile konaklama, yeme - içme, sağlık, eğitim ve aklınıza gelebilecek her sektörde hizmet eden firmaları bünyesine alarak şehrin esnafını şehir ile buluşturuyor. Kullanışlı, renkli, şık ve kolay arayüzü ile sıkılmadan gezebileceğiniz ve aradığınızı yorulmadan bulabileceğiniz altyapısı ile Bilecik Hayat, kullanıcısına konfor sağlamayı temel ilke ediniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin