Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin, 25-28 Ocak tarihlerinde açık olacak olan EMITT 2018 Fuarında yer alan Osmaneli Belediye Standını ziyaret etti. 25 Ocak 2018 tarihinde İstanbul TÜYAP Fuarında kapılarını açan EMİTT 2018 Turizm Fuarında, Osmaneli Belediyesi de çok sayıdaki tanıtım ürün leriyle stant açtı.

Osmaneli’nin tarihinin, doğal güzelliklerinin, yöresel ürünlerinin ziyaretçilere anlatılacağı ve sergileneceği standı ziyaret eden Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin, Belediye Meclisi Üyesi Turan Ağdağ ve Bilecik SMMMO Başkanı Süleyman Kıral, Osmaneli standına gelen katılımcılara, Osmaneli ilçesini anlattılar.

Sürekli Eğitim Merkezi’nde üretilen ürünlerin de sergilendiği Osmaneli standına ilgi hayli fazla oldu. Standa gelen misafirlerle bizzat ilgilenen Başkanımız, “BEBKA tarafından finanse edilen EMITT 2018 Turizm Fuarında, diğer ilçelerimizle birlikte yerimizi aldık. Son dönemde yapmış olduğumuz yatırımlarla, turizmde öne çıkmayı başardık. Bir taraftan devam eden restorasyon çalışmaları, diğer taraftan tanıtım organizasyonları, hediyelik yöresel ürünlerimiz özellikle de Lefke Bezi ve takıları, folklorik bebekler, Osmaneli ismini turizmde ileriye götüren çalışmalar oldu.

Turizm, Osmaneli açısından çok önemsediğimiz sektör. Kısa süre içerisinde Osmaneli yoğun ziyaretçi akınına uğrayacak. Var olan tarihi, kültürel ve doğal değerlerimizle iyi bir sinerji yakaladık. Artık Osmaneli halkı ve esnafımız, turizm değerinin farkında. İlçemizi ziyaret eden grupların artmasıyla birlikte ekonomik anlamda da ilçemize büyük nakit girişi sağlanmış olacak.

EMITT 2018 Turizm Fuarı için Bilecik Valimize ve BEBKA yöneticilerine ve standda emeği olan kardeşlerimize, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasına çok teşekkür ediyoruz. Osmaneli Belediyesi standını hazırlayan Belediyemiz yöneticileri Abdullah Tetik ve Süleyman Çakar’a, bize her konuda destek olan ve özellikle de turizm konusunda fahri danışmanlık yapan Prof. Dr. İsa İpçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikTARİHİ KONAKLAR TURİZME AÇILIYOR
Sonraki İçerikOSMANELİ BELEDİYESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİMİZDE KURSİYERLERİMİZİ ZİYRET ETTİK
BİLECİK HAYAT Bilecik'te hayata dair her şeyi içine alarak şehir insanının hayatına dokunmayı ve yaşamlarını daha kolay hale getirmeyi amaç edinen Bilecik Hayat, yayın hayatına başladı. Gündem haberlerine yer vermesinin yanında şehrin nabzını da tutan Bilecik Hayat, firma rehberi ile konaklama, yeme - içme, sağlık, eğitim ve aklınıza gelebilecek her sektörde hizmet eden firmaları bünyesine alarak şehrin esnafını şehir ile buluşturuyor. Kullanışlı, renkli, şık ve kolay arayüzü ile sıkılmadan gezebileceğiniz ve aradığınızı yorulmadan bulabileceğiniz altyapısı ile Bilecik Hayat, kullanıcısına konfor sağlamayı temel ilke ediniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin