Bozüyük’te hükümet ve yerel iş birliği ile hayata geçirilecek önemli projelerden biri olan bin 500 kişi kapasiteli kapalı spor salonunun ihalesi 15 Kasım’da yapılacak.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın spora ve sporcuya verdiği destek kapsamında Bozüyük’e yapılması için yoğun çaba sarf ettiği bin 500 kişi kapasiteli kapalı spor salonunun yapımı start aldı. Başkan Bakıcı’nın bakanlık düzeyinde gerçekleştirdiği görüşmeler neticesinde Bozüyük’te yapılacak spor salonunun ihalesi 15 Kasım 2017 Çarşamba günü yapılacak. Kapalı Spor Salonu yapımının bir takvime bağlanarak ihale tarihinin belirlenmesinin ardından bu müjdeyi Bozüyüklülerle sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Bakıcı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bozüyük Adliye Sarayı karşısına planladığımız 1500 kişi kapasiteli Kapalı Spor Salonu Projemiz Yapım İhalesi 15 Kasım tarihinde yapılacak. Projemizin gerçekleşmesinde emeği geçen Gençlik Spor Bakanımız Dr. Osman Aşkın Bak Bey ve Ak Parti Bilecik Milletvekilimiz Halil Eldemir Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Ak Parti Çalışıyor, Bozüyük Güçleniyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin