BİLECİK (AA) – Bilecik Belediyesi tarafından ''Mahallelerimizle Buluşuyoruz'' etkinliği düzenlendi.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçikler ve şehitler için yapılan duanın ardından yaptığı konuşmada, 14 yılda kent için çok güzel çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti.

Gerçekleştirilen etkinliklerle mahalle sakinlerinin bir araya gelmesini ve komşuluk bilincinin gelişeceğini ifade eden Yağcı, ''Yapılan etkinlikler, aramızdaki birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını arttıracaktır. Birbirimizle tanışıp, sevgi ve üzüntülerimizi paylaşmamıza imkan tanıyacaktır.'' diye konuştu.

Etkinlik, konserin ardından sona erdi.

Paylaş
Önceki İçerikİstiklal Marşı'nın kabulünün 97. yılı
Sonraki İçerikBilecik'te “İhtisasa Dayalı Organize Sanayi” çalışmaları
BİLECİK HAYAT Bilecik'te hayata dair her şeyi içine alarak şehir insanının hayatına dokunmayı ve yaşamlarını daha kolay hale getirmeyi amaç edinen Bilecik Hayat, yayın hayatına başladı. Gündem haberlerine yer vermesinin yanında şehrin nabzını da tutan Bilecik Hayat, firma rehberi ile konaklama, yeme - içme, sağlık, eğitim ve aklınıza gelebilecek her sektörde hizmet eden firmaları bünyesine alarak şehrin esnafını şehir ile buluşturuyor. Kullanışlı, renkli, şık ve kolay arayüzü ile sıkılmadan gezebileceğiniz ve aradığınızı yorulmadan bulabileceğiniz altyapısı ile Bilecik Hayat, kullanıcısına konfor sağlamayı temel ilke ediniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin