BİLECİK (AA) – Bilecik PTT Başmüdürlüğünün, 2017 yıl içerisinde yapılan çalışmalarda 81 il içinde ilk 10'a girdiği bildirildi.

Bilecik PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt, müdürlük binasında düzenlediği basın toplantısında, 2017 yılındaki çalışmalar ile 81 il içerisinde ilk 10'a girdiklerini belirterek, "PTT Genel Müdürlüğümüz tarafından teşekkür belgesi ile onurlandırıldık. Bu başarımızda bizlere desteğini esirgemeyen valilik, belediye, kamu kurum ve kuruluşlar, özel sektör temsilcileri, yerel basın ile halkımıza minnettarız." dedi.

Basın toplantısında Genel Müdürlük tarafından gönderilen teşekkür belgesi, Bilim ve Pazarlama Sorumlusu Abdülaziz Çelik tarafından Başmüdür Bozkurt'a takdim edildi.

Paylaş
Önceki İçerikBilecik polisi kan bağışı yaptı
Sonraki İçerikBilecik'te kaçak kazıya suçüstü
BİLECİK HAYAT Bilecik'te hayata dair her şeyi içine alarak şehir insanının hayatına dokunmayı ve yaşamlarını daha kolay hale getirmeyi amaç edinen Bilecik Hayat, yayın hayatına başladı. Gündem haberlerine yer vermesinin yanında şehrin nabzını da tutan Bilecik Hayat, firma rehberi ile konaklama, yeme - içme, sağlık, eğitim ve aklınıza gelebilecek her sektörde hizmet eden firmaları bünyesine alarak şehrin esnafını şehir ile buluşturuyor. Kullanışlı, renkli, şık ve kolay arayüzü ile sıkılmadan gezebileceğiniz ve aradığınızı yorulmadan bulabileceğiniz altyapısı ile Bilecik Hayat, kullanıcısına konfor sağlamayı temel ilke ediniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin