BİLECİK (AA) – Bilecik'te görevli polisler, Türk polis teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Kızılay'a kan bağışı yaptı.

Bilecik Emniyet Müdürlüğü, Türk polis teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Müdürlük binasında düzenlenen kampanyada, Bilecik Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ile gönüllü müdürlük personeli Kızılay ekibince kurulan statta kan bağışı yaptı.

Namal, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Bizler bir taraftan asayişi, güvenliği sağlarken diğer taraftan da vatandaşlık açısından Kızılayımıza üzerimize düşen bir görev olarak gördüğümüz kan bağışında bulunduk. Polis, nasıl her vatandaşa lazımsa kan da her vatandaşa lazım." dedi.

Türk Kızılayı Bilecik Şube Başkanı Selimi Çınar da bir kanın üç kişiye hayat verdiğini hatırlatarak, polislere duyarlılıkları için teşekkür etti.

Kan verenlere teşekkür plaketi takdim edildi.

Paylaş
Önceki İçerikGanalı damat ve arkadaşlarından “İstiklal Marşı” sürprizi
Sonraki İçerikBilecik PTT Müdürlüğü'nde derece sevinci
BİLECİK HAYAT Bilecik'te hayata dair her şeyi içine alarak şehir insanının hayatına dokunmayı ve yaşamlarını daha kolay hale getirmeyi amaç edinen Bilecik Hayat, yayın hayatına başladı. Gündem haberlerine yer vermesinin yanında şehrin nabzını da tutan Bilecik Hayat, firma rehberi ile konaklama, yeme - içme, sağlık, eğitim ve aklınıza gelebilecek her sektörde hizmet eden firmaları bünyesine alarak şehrin esnafını şehir ile buluşturuyor. Kullanışlı, renkli, şık ve kolay arayüzü ile sıkılmadan gezebileceğiniz ve aradığınızı yorulmadan bulabileceğiniz altyapısı ile Bilecik Hayat, kullanıcısına konfor sağlamayı temel ilke ediniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin