Milli Eğitim teşkilatı personelinin Osmaneli Belediyesi Prof. Dr. Yunus Söylet İçmeler tesislerinden indirimli faydalanmasına dair iş birliği protokolü imzalandı.

Belediye Başkanı Münür Şahin, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci’nin katılımı ile imzalanan protokol gereğince, kurum personeli ile öğrenciler, kahvaltı, yiyecek, içecek ve konaklama hizmetlerinden yüzde 25 indirimli olarak faydalanacaklar. Öğretmenlerin öğrencilerle yaptığı etkinliklerde ödeme güçlüğü çeken maddi durumu zayıf ailelerin çocuklarında da herhangi bir ücret talep edilmeyecek, bu öğrenciler ücretsiz olarak hizmetlerden faydalanacaklar.

Protokol imza töreninde konuşan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, “36 bin öğrencimiz, 2 bin 800 öğretmenimiz ve çalışanlarımızla birlikte yaklaşık 40 bin kişilik bir camia adına bu protokole imza atıyoruz. Böyle bir tesisi Osmaneli’ne kazandırdığı ve bizlerin de faydalanmasına açtığı için Belediye Başkanımız Münür Şahin’e teşekkür ediyorum” dedi.

İmza töreninde konuşan Belediye Başkanı Münür Şahin ise, “Bu tesisler Osmaneli ilçemizin gözbebeği konumundadır. Turizm kenti olma yolunda ilerleyen Osmaneli ilçemizin tanıtımında ve kalkınmasında bu tesislerimizin çok büyük yararını göreceğiz. Çocuklarımızı yetiştiren, onları geleceğe hazırlayan, öğretmenlerimizi ve yarınların teminatı olan öğrencilerimizi de bu tesislerimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bu protokol her iki camiaya da hayırlı olsun” dedi.

Düzenlenen imza töreninden sonra Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi kurs hocası Gülay Durak, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a, Lefke bezinden üretilen kolye, yüzük ve bileklik hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin