BAŞKANIMIZ İNÖNÜ MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin, Halk Buluşmalarını başlattı.
Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin, 06 Ocak 2018 Pazar günü ilk Halk buluşmasını İnönü mahallesi sakinleri ile gerçekleştirdi. İnönü Mahallesi Şehit Halil Öktem Parkında gerçekleştirilen toplantıya, İnönü Mahallesi sakinleri katıldılar. Belediye Başkanı Münür Şahin Halk toplantısında yaptığı konuşmada, 4 yıldan bu yana İnönü mahallesinde yapmış oldukları hizmetleri anlattı.
Başkanımız, 2018 yılı sonuna kadar İnönü mahallesinde ve Osmaneli genelinde yapılacak olan hizmetlerden bahsederek, Osmaneli’nin daha yaşanabilir bir kent olması için gece gündüz demeden çalıştıklarını, bundan sonra da bu çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi. Başkanımızın konuşmasının ardından vatandaşlar istek ve dileklerini Başkanımıza ilettiler.
Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin, vatandaşları tek tek dinleyerek, söylediklerini not aldı. Başkanımız, Halk toplantılarının bundan sonra da devam edeceğini, bütün mahallelerde vatandaşlar ile bir araya geleceklerini belirtti.
Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin’in İnönü Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiği toplantıya, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ile Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman da eşlik etti.
Ak Parti Osmaneli İlçe Başkanı Mefaret Göbekçi, Ak Parti Osmaneli İl Genel Meclisi Üyesi Hakan Özkan, Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba ve Belediye Meclis üyelerinin de katıldığı toplantı akşamın geç saatlerine kadar devam etti.

Paylaş
Önceki İçerikKöprülü Mehmet Paşa Kervansarayı
Sonraki İçerikSATRANCIN BİRİNCİLERİ 1308 OSMANELI BELEDİYE SPOR’DAN
BİLECİK HAYAT Bilecik'te hayata dair her şeyi içine alarak şehir insanının hayatına dokunmayı ve yaşamlarını daha kolay hale getirmeyi amaç edinen Bilecik Hayat, yayın hayatına başladı. Gündem haberlerine yer vermesinin yanında şehrin nabzını da tutan Bilecik Hayat, firma rehberi ile konaklama, yeme - içme, sağlık, eğitim ve aklınıza gelebilecek her sektörde hizmet eden firmaları bünyesine alarak şehrin esnafını şehir ile buluşturuyor. Kullanışlı, renkli, şık ve kolay arayüzü ile sıkılmadan gezebileceğiniz ve aradığınızı yorulmadan bulabileceğiniz altyapısı ile Bilecik Hayat, kullanıcısına konfor sağlamayı temel ilke ediniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin