BAŞKANIMIZ İNÖNÜ MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin, Halk Buluşmalarını başlattı.
Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin, 06 Ocak 2018 Pazar günü ilk Halk buluşmasını İnönü mahallesi sakinleri ile gerçekleştirdi. İnönü Mahallesi Şehit Halil Öktem Parkında gerçekleştirilen toplantıya, İnönü Mahallesi sakinleri katıldılar. Belediye Başkanı Münür Şahin Halk toplantısında yaptığı konuşmada, 4 yıldan bu yana İnönü mahallesinde yapmış oldukları hizmetleri anlattı.
Başkanımız, 2018 yılı sonuna kadar İnönü mahallesinde ve Osmaneli genelinde yapılacak olan hizmetlerden bahsederek, Osmaneli’nin daha yaşanabilir bir kent olması için gece gündüz demeden çalıştıklarını, bundan sonra da bu çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi. Başkanımızın konuşmasının ardından vatandaşlar istek ve dileklerini Başkanımıza ilettiler.
Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin, vatandaşları tek tek dinleyerek, söylediklerini not aldı. Başkanımız, Halk toplantılarının bundan sonra da devam edeceğini, bütün mahallelerde vatandaşlar ile bir araya geleceklerini belirtti.
Belediye Başkanımız YMM Münür Şahin’in İnönü Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiği toplantıya, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ile Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman da eşlik etti.
Ak Parti Osmaneli İlçe Başkanı Mefaret Göbekçi, Ak Parti Osmaneli İl Genel Meclisi Üyesi Hakan Özkan, Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba ve Belediye Meclis üyelerinin de katıldığı toplantı akşamın geç saatlerine kadar devam etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin