AK Parti  Söğüt İlçe Başkanı Mesut İpekçi,  Bilecik’in  Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ı makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanı Mustafa Yaman ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ” Söğüt İlçe Başkanımız Mesut İpekçi ziyaretimize geldiler. Beldemiz ve çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ayrıca,  Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ı  Söğüt Meslek Yüksekokulu Müdürü ve  Bilecik Ticaret Sanayi Odası Başkanı Mefail Ateş de ziyarette bulundu.
PTT Başmüdürlüğünden ziyaret
Başkan Yaman’a son olarak PTT  Bilecik Başmüdürü Serhat Bozkurt, İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Şefi Sedat Çakmak ile İşletme Birim ve Pazarlama sorumlusu Abdulaziz Çivik ziyarette bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, PTT acenteliğinin bir süredir hizmet verememesinden dolayı vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi ve her türlü fatura ödeme ve havalelerinin yapılması amacıyla, mobil hizmet aracının, vatandaşların ihtiyaçlarını gördüklerini belirterek, “PTT Baş Müdürümüze ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.