Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, esnaf buluşmalarına devam ediyor.

Yardımcısı Ali Avcıoğlu ile birlikte Eski Sanayi Çarşısı Serdar Sokak esnafı ile kahvaltıda bir araya gelen Başkan Bakıcı, emektar sanayi esnafı ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve kahvaltının ev sahipliğini yapan Sanayi Esnafı Ayhan Dündar’a teşekkür etti. Bakıcı; “Bozüyük’te faaliyet gösteren siz değerli esnafımız ile her fırsatta bir araya gelerek, sizlerin taleplerinizi dinlemek ve bunlara çareler üretmek Belediyecilik anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Esnafımızın sorunları ve talepleri bizler için çok önemlidir. Burada sizlerle birlikte buluştuğumuz kahvaltı sofrası, bizlerin keyifle sohbet ettiği bir platformdur. Sizlerden gelen talepleri birinci ağızdan öğrenmek son derece faydalı olacaktır” dedi.

Çok sayıda esnafın katılım gösterdiği kahvaltı buluşmalarında Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bozüyük Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan, projeleri anlatırken, önümüzdeki aylarda ve yeni dönemde yapılacak olan çalışmalardan söz etti. Bugüne kadar hep ertelenmiş ve tabiri caizse halının altına süpürülmüş pek çok problemi çözmek için çalıştıklarını belirten Başkan Bakıcı, ‘sorunları ertelemeyen, bu sorunları en iyi şekilde çözen’ bir belediye olduklarını belirtti. Esnaf tarafından yöneltilen soruları da yanıtlayan Başkan Bakıcı, yapılan tüm plan ve projelerde giderek büyüyen ve gelişen bir Bozüyük’ü hesap ederek hareket ettiklerini belirtti.

Tekke Mahalle’ye yapılacak olan park, ilçe genelinde devam etmekte olan yol, asfalt ve kilit taşı yenileme çalışmaları, alt yapı çalışmaları, Şehir Hastanesi, Kapalı Spor Salonu, Kapalı Pazar İnşaatı ve hükümet destekli projeleri sanayi esnafına anlatan Başkan Bakıcı, kahvaltı sonunda birlik ve beraberlik içerisinde Bozüyük için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, bu güzel sofrayı kendileri ile paylaşarak katılım gösteren herkese teşekkür etti ve Cuma günü hizmete girecek olan Cemalettin Köklü Parkı’nın açılışına davet etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin